Mesleki Yeterlilik

BAŞVURU FORMU

 

Mesleki Yeterlilik Sponsorluğu

Mesleki Yeterlilik Belgesi Belgelendirme Teşvikleri ANKARA BELGELENDİRME MESLEKİ YETERLİLİK BİLİŞİM ve NANOKİM ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ile Mesleki Yeterlilik Kurumu teşvikleri kapsamında Üretici Firma Tek Nokta Başvuru Protokolü imzalanmıştır. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5444 sayılı kanun ve tebliğlerde yer alan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli meslekler arasında olan ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, ALÇI SIVACI, ALÇI LEVHACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI için MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Mesleki Yeterlilik Belgesini 12 ay içerisinde almayanlar artık çalıştırılamayacaktır. Kanun kapsamında sınavlarda başarılı olan kişilerin sınav ve belge masrafları İşsizlik Fonundan karşılanacaktır.

NANOKİM AŞ Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olacak belgelendirme faaliyetleri ile söz konusu faaliyetlerin uzman kişiler tarafından yapılmasını, bu sayede ülkemizdeki ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, ALÇI SIVACI, ALÇI LEVHACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI ustalık kalitesinin ve buna bağlı olarak profesyonellik düzeyinin yükselmesini, marka değerinin korunmasını, müşteri, şikayet ve maliyetlerinin asgariye indirilmesini ve rekabet gücünün artırılmasını hedefliyor. ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, ALÇI SIVACI, ALÇI LEVHACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almasına destek veriyor. Sosyal Sorumluluk Projesi MYK teşvikler kapsamında meslek erbapları ve nitelikli ve kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak, üretimde ve hizmette verimlilik sağlanması, ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, ALÇI SIVACI, ALÇI LEVHACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI ustalarının bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK belgesi sahibi olması için NANOKİM A.Ş. TÜRKAK’ tan akredite ve MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş ANKARA BELGELENDİRME MESLEKİ YETERLİLİK BİLİŞİM VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için protokol imzalamıştır.

MYK Belgesi sınavları ANKARA BELGELENDİRME tarafından yapılacaktır. Sınav sürecinde yazılı ve uygulama sınav ücretleri NANOKİM AŞ tarafından karşılanacaktır. Sınavlarda başarılı olan ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, ALÇI SIVACI, ALÇI LEVHACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI Mesleki Yeterlilik Belgesinin sahibi olacaktır. MYK Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, meslektaşları arasında bir adım önde olabilmek isteyen kişilerin taleplerini ANKARA BELGELENDİRME MESLEKİ YETERLİLİK BİLİŞİM VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. ve NANOKİM ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ’nin aşağıdaki iletişim adreslerine iletmeleri gerekmektedir.

ANKARA BELGELENDİRME MESLEKİ YETERLİLİK BİLİŞİM ve İNŞAAT LTD. ŞTİ.

Güzelyaka Mah. Şehit Savaş Öztürk Cad. No:40/A Yenimahalle / ANKARA

www.belgeankara.com Tel No: 0312 334 1 999

Sınav sonuçları ve belge takibinize buradan bakabilirsiniz.