Nanokim A.Ş. olarak; Yapı Kimyasalları, Mimarlık, Mühendislik, Proje Yönetimi ve İnşaat Malzemeleri dallarında size hizmet vermektedir. Dahası için bizimle iletişime geçin.

Bunların yanı sıra diğer alanlarda sizlere güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ve dahasını Nanokim de bulacaksınız. Yapı kimyasalları üretimini Sakarya Hendek deki tesislerimizde yapmaktayız.

Nanokim Kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Hakkımızda, Kalite Sistemi, İnsan Kaynakları ve Müşteri Memnuniyeti sayfalarımıza bekliyoruz.Nanokim Isı Yalıtım Harçları,Mantolama ürünleri ve inşaat malzemeleri sayesinde yapılarınızı sıcaktan ve soğuktan koruyabilmektesiniz. Yapı Hizmetleri ve Yapı kimyasalları üretimi ile beraber inşaat malzemeleri ile yapınıza dışarıdan nufüz etmeye çalışan çevre sularına karşı önlemler alabilmektesiniz. Mantolama ürünleri ile rutubet oluşmasını ve yapılarınızın nem kaybını önlemiş olacaksınız. Sakarya Hendek de bulunan Nanokim Kurumsal ile iletişime geçin.Mantolama ve Isı Yalıtım Harçları.Yapı kimyasalları üretimi ve Isı Yalıtımı ve Mantolama Artık yeni yasalarla devletimizin de Isı Yalıtımı konusu üzerinde hassas davranmaktadır. Yapılara mantolama yaparak ısı kayıplarını en az seviyeye çekmeye çalışmaktayız. Bu sayede daha konforlu ve ekonomik bir hayat sürmeye çalışmaktayız. Yapı Hizmetleri, Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ile hizmetinizdeyiz. Nanokim Katalog ile ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Hizmet anlayışında kaliteden ödün vermeyen NANOKİM A.Ş., müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini, topluma ve çevreye olan duyarlılığını kendine bir öncelik olarak belirlemiştir. Üstün üretim teknolojisi ve kapasitesi, sürekli yeni yatırım ve AR-GE çalışmalarıyla desteklenerek kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile sektördeki ayrıcalığını sürdürerek hizmet vermektedir.

Sektörde edindiği bilgileri, tecrübeli çalışanları ile inşaat sektöründe proje, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri sunmaktadır. Uyguladığı projeler ile bölgesine değer kazandırmayı hedefleyen NANOKİM her zaman kalite ve güvenliği ön planda tutar. İnsan hareketlerinin ve yaşam biçimlerinin rahatça yaşanabileceği mekanların, düzenli bir harmoni ile bir araya gelmesini tasarımlarımızda ön planda tutmaktayız.

Aynı zamanda endüstriyel makina imalatı alanında kendini geliştiren NANOKİM anahtar teslim tesis kurulumuna başlamıştır. Bu bağlamda Yapı Kimyasalları Üretim Tesisleri imalatından başlayıp zamanla Kum Kırma Eleme Tesisleri, Boya İmalat Tesisleri kurarak bu alanda da başarılı projelere imza atmaktadır. Tecrübeli kadrosu ile sizlere danışmanlık hizmetleri vererek sisteminizin başından sonuna kadar çalışmasını sağlamaktadır.