Nanokim A.Ş. olarak; Yapı Kimyasalları, Mimarlık, Mühendislik, Proje Yönetimi ve İnşaat dallarında size hizmet vermektedir. Dahası için bizimle iletişime geçin.

Bunların yanı sıra diğer alanlarda sizlere güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ve dahasını Nanokim de bulacaksınız. Yapı kimyasalları üretimini Sakarya Hendek deki tesislerimizde yapmaktayız.

Nanokim Isı Yalıtım Harçları ve inşaat malzemeleri sayesinde yapılarınızı sıcaktan ve soğuktan koruyabilmektesiniz. Yapı Hizmetleri ve Yapı kimyasalları üretimi ile beraber nanokim inşaat malzemeleri ile yapınıza dışarıdan nufüz etmeye çalışan çevre sularına karşı önlemler alabilmektesiniz. Rutubet oluşmasını ve yapılarınızın nem kaybını önlemiş olacaksınız. Nanokim Mantolama ve Isı Yalıtım Harçları.Yapı kimyasalları üretimi ve Isı Yalıtımı ve Mantolama Artık yeni yasalarla devletimizin de Isı Yalıtımı konusu üzerinde hassas davranmaktadır. Yapılara mantolama yaparak ısı kayıplarını en az seviyeye çekmeye çalışmaktayız. Bu sayede daha konforlu ve ekonomik bir hayat sürmeye çalışmaktayız. Yapı Hizmetleri, Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ile hizmetinizdeyiz.

Yapı Kimyasallarında Akıllı Çözümler

Nanokim A.Ş. yapı kimyasallarında size akıllı çözümler sunar. İhtiyacınıza göre üretilen ürünlerimiz sizlere istediğiniz performans ve ekonomiklikte sunulur.

Ürünler Katalog

Yapı Kimyasalları Nedir?

Yapı kimyasalları; inşaat ve bina yapımında kullanılan yardımcı malzemeler olarak bilinmektedir. İnşaat sektöründe kullanılan ve en yeni teknoloji ile üretilen yapı kimyasalları; geleneksel yapıştırıcıların ve klasikleşmiş güçlendirme tamir malzemelerinin yerine kullanılmaktadır

Ürünlere Göz At
Nanokim Endüstri

Mimarlık & Mühendislik & Proje yönetimi

Projelere Gözat

Akıllı Çözümler Sunuyoruz

Nanokim A.Ş. olarak çalışma alanlarımızda paydaşlarımıza akıllı çözümler sunuyoruz. Her zaman Kazan-Kazan ilkesi ile yola çıkan Nanokim, tederikçileri ve müşterileri ile üst düzey iletişimi öne çıkararak sorunlara anında müdahale etmektedir.

Sürekli değişen piyasa şartlarına uyum sağlamak için inovatif atılımlar içerisinde olan Nanokim sizlere her zaman istediğinizi sunmak için çalışmaktadır.

Yapı Hizmetlerimiz

Mimari Tasarım

Mimari tasarım, günlük hayatta karşımıza çıkan yapıların, mekanların, eşyaların, hatta bazen yolların ve yollardaki bitkilerin ağaçların bile belli bir kurala veya güzellik, işlevsellik algısına dayanılarak tasarlanması durumudur. Alanında uzman mimarlarımız size farklı çözümler sunuyor ve geliştiriyor.

Mühendislik

Mühendislik ve tasarım projeleri, birden fazla alanın entegre ve özverili bir şekilde çalışmasını gerektirir. Statik, mimari, elektrik ve mekanik tasarım gibi farklı alanlarda uzmanlıklar gerektiren ve çeşitli sektörlerde yürütülen projelerimizde tecrübeli mühendislerimiz, uzmanlarımız ve danışmanlarımızla tüm proje disiplinleri arasında başarılı bir entegrasyon süreci yürütüyoruz.

Proje Yönetimi

Deneyimli kurucularımız ve eğitimli personellerimiz ile proje dizayn yönetimi ve inşaat yönetimi hizmeti sunuyoruz. Projenin planlama aşmasından inşaat bitimine kadar süreçleri maksimum verimle yönetiyoruz. Sizin için süreç kontrollerini yapıyoruz bu sayede işlerinizin planlandığı gibi gitmesini sağlıyoruz ve maliyet analizleri ile hedefinizden şaşmamanızı sağlıyoruz.

“Ticaret; ulusların zenginliğini eşit yapan bir güçtür.”

– Gladstone