Nanokim A.Ş. olarak; Yapı Kimyasalları, Mimarlık, Mühendislik, Proje Yönetimi ve İnşaat dallarında size hizmet vermektedir. Dahası için bizimle iletişime geçin.

Bunların yanı sıra diğer alanlarda sizlere güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ve dahasını Nanokim de bulacaksınız. Yapı kimyasalları üretimini Sakarya Hendek deki tesislerimizde yapmaktayız.

Nanokim Isı Yalıtım Harçları ve inşaat malzemeleri sayesinde yapılarınızı sıcaktan ve soğuktan koruyabilmektesiniz. Yapı Hizmetleri ve Yapı kimyasalları üretimi ile beraber nanokim inşaat malzemeleri ile yapınıza dışarıdan nufüz etmeye çalışan çevre sularına karşı önlemler alabilmektesiniz. Rutubet oluşmasını ve yapılarınızın nem kaybını önlemiş olacaksınız. Nanokim ile iletişime geçin.Nanokim Mantolama ve Isı Yalıtım Harçları.Yapı kimyasalları üretimi ve Isı Yalıtımı ve Mantolama Artık yeni yasalarla devletimizin de Isı Yalıtımı konusu üzerinde hassas davranmaktadır. Yapılara mantolama yaparak ısı kayıplarını en az seviyeye çekmeye çalışmaktayız. Bu sayede daha konforlu ve ekonomik bir hayat sürmeye çalışmaktayız. Yapı Hizmetleri, Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ile hizmetinizdeyiz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçin ve sizlere daha iyi hizmet verelim…

e-Mail

Mesajınız mı var ?

[ninja_form id=’7′]

Adres Bilgileri

Hamitli Mah. Uzuncaorman Sok. No:48/A   Hendek-Sakarya TÜRKİYE

Yol Tarifi Al
Nanokim Endüstri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Hamitli Mah. Uzuncaorman Sok. No:48/A Hendek/Sakarya
Vergi Dairesi Hendek
Vergi Numarası 6290869326
Ticaret Sicil No 24303
Mersis No 0629086932600001