Nanokim A.Ş. olarak; Yapı Kimyasalları, Mimarlık, Mühendislik, Proje Yönetimi ve İnşaat Malzemeleri dallarında size hizmet vermektedir. Dahası için bizimle iletişime geçin.

Bunların yanı sıra diğer alanlarda sizlere güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ve dahasını bulacaksınız. Yapı kimyasalları üretimini Sakarya Hendek deki tesislerimizde yapmaktayız.

Nanokim İnsan Kaynakları;Bizimle çalışmak ister misiniz?Sayfamızdaki formu doldurup başvurunuzu yapın ve sizde bu ayrıcalıktan faydalanma şansını yakalayın. Hakkımızda, Kalite Sistemi, İnsan Kaynakları ve Müşteri Memnuniyeti sayfalarımıza bekliyoruz.Isı Yalıtım Harçları, Sakarya Hendek de bulunan Nanokim Kurumsal ile iletişime geçin. Kalite sistemi, kalite politikaları ve diğer politikalarMantolama ve Isı Yalıtım Harçları.Yapı kimyasalları üretimi ve Isı Yalıtımı ve Mantolama Artık yeni yasalarla devletimizin de Isı Yalıtımı konusu üzerinde hassas davranmaktadır. Yapılara mantolama yaparak ısı kayıplarını en az seviyeye çekmeye çalışmaktayız. Bu sayede daha konforlu ve ekonomik bir hayat sürmeye çalışmaktayız. Yapı Hizmetleri, Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ile hizmetinizdeyiz. Nanokim İnsan Kaynakları.

[ninja_form id=’8′]