Nanokim Yapı Kimyasalları, Yapı İnşaat ve Yapı Hizmetleri ve diğer alanlarda sizlere güvenli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ve dahasını Nanokim de bulacaksınız. Yapı kimyasalları üretimini Sakarya Hendek deki tesislerimizde yapmaktayız.

Nanokim Isı Yalıtım Harçları sayesinde yapılarınızı sıcaktan ve soğuktan koruyabilmektesiniz. Yapı Hizmetleri ve Yapı kimyasalları üretimi ile beraber yapınıza dışarıdan nufüz etmeye çalışan çevre sularına karşı önlemler alabilmektesiniz. Rutubet oluşmasını ve yapılarınızın nem kaybını önlemiş olacaksınız. Nanokim Mantolama ve Isı Yalıtım Harçları. Ücretsiz mesleki yeterlilik belgesi vermekteyiz ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, ALÇI SIVACI, ALÇI LEVHACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI dallarında.

Nanokim Sponsorluğunda Mesleki Yeterlilik Belgenizi alın. ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, ALÇI SIVACI, ALÇI LEVHACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI ve dahası. Mesleki yeterlilik başvuru formu. Yapı kimyasalları üretimi ve Isı Yalıtımı ve Mantolama Artık yeni yasalarla devletimizin de Isı Yalıtımı konusu üzerinde hassas davranmaktadır. Yapılara mantolama yaparak ısı kayıplarını en az seviyeye çekmeye çalışmaktayız. Bu sayede daha konforlu ve ekonomik bir hayat sürmeye çalışmaktayız. Nanokim Mantolama ve Isı Yalıtım Harçları ile Ücretsiz mesleki yeterlilik belgenizi; ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, ALÇI SIVACI, ALÇI LEVHACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI alın. Yapı Hizmetleri, Mimarlık ve Yapı tasarım ve mühendislik projeleri ile hizmetinizdeyiz.Mantolama, hem yeni binaların inşaatında hem de eski binaların enerji verimliliği performansını artırmak için uygulanabilmektedir. Mantolama tekniği aynı zamanda bina güçlendirme çalışmalarında da uygulanabilmektedir. Mantolama ile hem binanın yaşı uzatır, ısınma ve soğutma giderlerinde büyük paylarda ekonomi yapmanızı sağlar, yaşadığınız ortamda ki konforu arttırarak insanların sağlıklı bir yaşam sürmesine olanak sağar.Mimarlık hizmetlerimiz İnşaat Hizmetlerimiz Yapı tasarım ve mühendislik projelerimiz mevcuttur. Yapı kimyasalları ürünlerimiz.

MESLEKİ YETERLİLİK BAŞVURU FORMU

[ninja_form id=9]