Sakarya Satın Alma Zirvesi

Sakarya’nın önde gelen firmaları Sakarya Satınalma Zirvesi’nde buluştu.

Patronlar Platformu Sakarya Grubu – TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu – SASAYDER ortak işbirliği ile Sakarya Sen Otel’de Satın Alma Zirvesi gerçekleşti.

Satın alma Zirvesi’nin onur konuğu Nef Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, oldu. Yaklaşık 80 firmanın stand açtığı ve 200’ e yakın ziyaretçi firmanın yer aldığı Sakarya Satın alma Zirvesine, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mertcan Korkmaz ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, Patronlar Platformu Sakarya Grubu Başkanı Özkan Pınar ve Platform Üyeleri, Sakarya Satın Alma Yöneticileri Profesyonelleri Derneği Başkanı Emre Salihoğlu ve Dernek Üyeleri ile çok sayıda firma temsilcisi ve basın mensupları iştirak etti.

Nanokim Yapı Kimyasalları olarak bizde Satın Alma Zirvesinde yerimizi aldık. Nanokim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Berat AYDIN; Sakarya’nın Türkiye özelinde yerinin vazgeçilmez olduğunu belirtti. İlimize yapılan ve yapılacak olan üretim tesislerinin Türkiye’ye ve Sakarya’ya güç vereceğini belirtti. Üzerimize düşen görevleri layıkı ile yerine getirmeye çalıştıklarının altını çizdi.